Tasarruf finansman sözleşmesi, şartları belirlenmiş bir finansman ve ödeme koşullarının bulunduğu bir müşteri anlaşması olmaktadır.

Burada önemli olan husus müşteri için gerekli olan tutar olmaktadır. Tahsisat sonucunda müşteri ise sözleşme şartlarına göre ödeme yapmaktadır.

Tasarruf finansman faaliyeti ise bu noktada finansman ihtiyacı bulunan kişiler için gerekli olan kaynağın yaratılmasını sağlamaktadır. Bu noktada organizasyon ücreti ile birlikte sistem dişlileri tamamlanmış olmaktadır.

Gerekli olan finansman ise tasarruf fon havuzu üzerinden sağlanmaktadır. Bu fondan ve finansmandan yararlanmak isteyen kişilerin ise tasarruf finansman sözleşmesi imzalaması gerekmektedir. Finansman sistemi kısaca aylık sabit ödemeler karşılığında faiz ve peşinat yükümlülükleri olmadan senetle ev veya senetle araba alma sistemi olarak düşünülebilmektedir.

Özel Tasarruf Finansman Sözleşmesi Nedir

Finans sözleşmeleri genel olarak müşteriye bağlı yapılmaktadır. Bu nedenle alacağınız finansman tamamen size özel anlaşmalar ile sunulmaktadır. Bu finansman yardımıyla sizler de faizsiz ev sahibi olma imkanlarından faydalanabilmektesiniz. Kredisiz ev sahibi olmak isteyen kişilerin büyük bir bölümü bu isteğini faiz ve peşinat yükümlülüklerinden dolayı istemektedir.

Peşinatsız ev sahibi olabileceğiniz bu sistem sayesinde sizler de en kolay şekilde ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Ev almak için birikim yapan kişilerin ana amacı yatırım yapmak olmaktadır. Faiz ve peşinat zorunlulukları ise bu yatırımlar için en büyük zorluk olmaktadır.

Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Faiz kullanmadan aylık taksit öder gibi ev veya araba sahibi olmak mümkündür. Birikimevim sizler için en iyi şekilde bu imkanları oluşturmaktadır. Sizler de kendiniz için en iyi imkanlar ile finans desteği alabilirsiniz. Alacağınız finans desteği sayesinde taksitle ev veya taksitle araba alma imkanınız olmaktadır. Kira öder gibi sistemler ile ev alabilirsiniz.

Tasarruf finansman sözleşmesi nedir?

Tasarruf finansman sözleşmesi, faizsiz finansman sistemine dahil olunması için müşteri tarafından imzalanması gereken sözleşme olmaktadır. Bu sözleşme esasında tüm satın alma süreci içerisinde yer alan detayları içermektedir. Bundan dolayı tasarruf finansman sözleşmesini imzalamadan önce sözleşmenin tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde araştırma da şarttır. Böylece taksitle ev almak konusunda sorunsuz bir şekilde hizmet almak da mümkün hale gelmektedir!