Taksitli Ev Kampanyaları Birikimevim
Birikimevim kişilere kredisiz ve faizsiz bir şekilde finansman desteği sağlayarak faizsiz ev alma imkanı sunan bir firmadır. Bu şekilde bir hizmet vermesi nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Müşteriler birikim yapmadan ve kredi çekmeden hem ev hem de araba sahibi olabilirler. Bunun için dikkatli bir şekilde araştırma yaparak aylık ödeme planı yapmak gerekir.

Faizsiz Ev Alma Sistemi

Türkiye de hemen hemen birçok yerde şubesi bulunan Birikimevim firması uzun yıllardır bu alan da hizmetlerini sürdürmektedir. İstediğiniz evi bankalardan kredi çekerek alamıyorsanız Birikimevim çok daha uygun seçeneklerle sizlere yardımcı olmaktadır. Ödeme yöntemleri sayesinde sabit sistem ve erken teslimatlı olarak seçim yaparak istediğiniz evi alabilirsiniz. Sıra belirlemeli olan sabit sistem tercih edilirse noter huzurunda belli tarihler belirlenir ve aylık taksit ödemelerini kendiniz de belirleyebilirsiniz. Erken teslimatlı ödeme de ise kendi ödeme planınıza göre birikim gruplarına dahil olmuş olursunuz. Evi teslim aldıktan sonra aylık ödemeler bir miktar artar ve böylelikle daha erken süre de taksitleriniz de bitmiş olur. Bunun için herhangi bir ek ücret de yapılmaz.

Birikimevim Güvenilir Mi?

Birikimevim faizsiz ev imkanı sunan firmalar arasında yer alır. Yıllardır bu alanda hizmet verdiği için de birçok kişi tarafından tercih edilen bir firmadır. Birikimevim sayesinde hem ev hem de araba sahibi olabilirsiniz. Bu nedenle Birikimevim diğer firmalara göre oldukça güvenilir bir şekilde hizmetlerini sürdürür.

Ödeme Zorluğu Yaşanırsa Ne Olur?

Birikimevim’e dahil olup ödeme sorunu yaşayan kişiler istediği zaman taksitleri durdurabilir veya sistemden çıkabilir. Sistem çıkıldığı zaman ödediğiniz taksitlerin de iadesini almış olursunuz. Ancak ilk etapta ödenen katılım ücretinin iadesi yapılmaz.

Sisteme Nasıl Dahil Olunur?

Sisteme dahil olmak isteyen tüm müşteriler ilk olarak Birikimevim şubelerine giderek bu konuda bilgi almalılar. Aylık ödemelerini belirleyerek ve ne kadar tutar da bir ev almak istediklerini de belirleyerek sisteme dahil olabilirler. Böylelikle istediğiniz evi çok daha uygun fiyatlara ve aylık taksitlerini ödeyerek de almış olursunuz. Bu nedenle Birikimevim oldukça tercih edilen bir firmadır.