Ev ve araba almak artık kişilerin yeme içme gibi yapması gereken bir durum hâline geldi. Özellikle ev almak isteyen kişiler hemen birikim yapmaya başladı. Ev sahibi olmak isteyen kişiler paralarını biriktirmeye çalışsa da bu durum onları çok zorluyor çünkü hem para biriktirmek zor hem de ev fiyatları faizler de binince oldukça pahalı hâle geliyor.

İnsanlar bu faizden kurtulmak ve birikim yapıp ev sahibi olmak için birtakım araştırmalara girer ve istediği şekilde ev sahibi olmak ister. Bu durumu gerçekleştirebilecek tek kurum ise Birikimevim şirketidir. Birikimevim yüz binlerce kişiyi ev sahibi yapmıştır. Üstelik bu şirket sayesinde herkes istediği özelliklere sahip olan bir eve ulaşmıştır.

Birikimevim Hizmetleri

Birikimevim şirketi birçok hizmeti bünyesinde bulundurur. Ev hakkında olması gereken her türlü özellik Birikimevim şirketinde can bulmuştur. Ayrıca bu işi yapan tek şirket Birikimevim’dir. Başka bir şirket bu işi yapamamaktadır. Bu işi yapmak için giren ve insanları borca sokan onlarca siteye rağmen Birikimvim şirketi insanları güvenle ev sahibi yapmıştır. Şirket yolu ile istediğiniz evi alabilirsiniz. Şirketten ev almak için çok fazla yöntem bulunur.
Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:
400 TL ile ev almak
Kredisiz ev alma
Günde 14 Türk lirası ödeyerek ev alma
Şirket daha birçok ev alma yöntemine sahiptir. Ayrıca şirket çok katı kurallara sahip değildir ve kendisinden ev alan kişileri çok rahatlatır.

400 Türk Lirasına Nasıl Ev Alınır?

400 lira taksit ile ev alabilme fırsatını duyan herkes bu işlem için sıraya girmiştir. Bir şekilde ev sahibi olmak isteyenlerin aradığı adres olan Birikimevim bu özellikleri sayesinde insanları ev sahibi yapmıştır. Taksitleri aylık 400 lira olarak belirleyip istediğiniz yerden istediğiniz şekilde ev alabilirsiniz. Ayrıca ödeme zorluğu çektiğiniz dönemde de şirket yardımınıza koşar ve istediğiniz süreye kadar taksitleri dondurma hakkını size verir. Ayrıca bu tek seferlik değildir ve birçok kez yapılabilir. Hatta ödeme şeklini değiştirip daha az taksiti daha uzun döneme yayabilirsiniz.