Şanlıurfa emlak piyasasındaki sürekli değerlenmeler gözünüzden kaçmıyorsa ve sizlerde artık bir an önce kira derdinden kurtularak ileride çok prim yapabileceğiniz düşündüğünüz bir ev satın almak istiyorsanız bunun için harekete geçmelisiniz.

Bankaların sizlere sunduğu çok klasik olan bazı dayatmaları karşılayabilecek bir gücünüz yoksa bu durumda asla pes etmemelisiniz. Birikim Evim sizler için Şanlıurfa’da faiz olmadan ev almak konusunda çok büyük fırsatlar sunuyor. Banka kredisi alamadığınız ya da almak istemediğiniz durumlarda Birikim Evim tarafından sunulan en iyi fırsatlar sizlerin ev hayalini yerine getirecektir.

Faizsiz Ev Fikri

Faizsiz ev almak fikri sizlere uzak geliyor olsa da bankaların zorunluluklarının dışında da sizlere hizmet veren güvenilir kurumlar olduğunu unutmayın. Şanlıurfa Birikim Evim şubelerine gelerek ne tür fırsatlardan hangi şartlar da yararlanabileceğiniz konusunda detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. ya da Birikim Evim online internet sayfasına giriş yapabilir ve sizlere sunulan faizsiz ve kredisiz ev alma imkanlarını detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Şanlıurfa’da Faizsiz Eviniz Olsun

Bankaların zorunlu faiz uygulamalarında yorulmuş olan insanların başvurmuş olduğu en iyi yöntemlerden birisi Birikim Evim tarafından sizlere sunulan fırsatlardır. Faizsiz ev almak ve bunun yanında daha farklı birçok fırsattan faydalanabilmek için size en yakın Birikim Evim şubesine gidebilirsiniz. Sizler kahvenizi içerken müşteri temsilcilerimiz hangi değerlerde ve nasıl bir ev sahip olmak istediğinizi öğrendikten sonra sizlere sunulan fırsatlardan bahsedecektir.

Faizsiz olarak ev alabilmenin yanında sizlere birçok kolaylıklar sağlayacak başka fırsatlarda sunulmaktadır. Bu fırsatlardan en önemlisi peşinat ödemesi olmadan ev sahibi olabilmenizdir.

Peşinat ödemesi bankaların aynı faiz uygulamaları gibi sizlere dayatmış olduğu bir zorlamadır. Almak istediğiniz evin en az % 30 kadar değerini peşinat olarak ödeyerek ancak konu kredisi kullanımı yapabilirsiniz. Eğer peşinat ödemesi yapabilecek bir birikiminiz yoksa bu süreçte Birikim Evim ile iletişime geçebilirsiniz. Hiç peşinat ödemesi yapmadan, evin değeri üzerinden taksitlendirme yapabilir ve istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Şanlıurfa’da faiz olmadan ev almak ve peşinat ödemesi yapmamak için bizlere ulaşabilirsiniz.