Peşinatsız ev sahibi olmak birçok vatandaşın istediği bir yöntemdir. Ancak vatandaşların almış olduğu maaş bu konuda yetmeyince birçok vatandaş da ne yazık ki ev alamaz duruma gelir. Genellikle ev almak için bankalar tercih edilir. Ancak bankaların uygulamış oldukları faiz oranları yüksek olunca ve vadeler de az olunca birçok vatandaş bankalarla da çalışmaz hale gelmiştir. Faizsiz ev almak genellikle bankalar da olan bir yöntem değildir. Ancak faizsiz ev almak için birikimevim gibi hizmet veren kuruluşları tercih edebilirsiniz.

Birikimevim Uygulaması Nedir?

Birikimevim uygulaması uzun yıllardır ülkemizde faizsiz bir şekilde hizmet veren ve vatandaşların bir çoğuna ev ve araba alma imkanı sağlayan bir firmadır. Bu gibi firmaların hemen hemen birçok bölge de ofisleri bulunur. Yüz yüze görüşme sağladığınız zaman çalışma yöntemleri hakkında daha detaylı bir bilgi almanız da mümkün. Birikimevim genellikle vatandaşların aylık ödemelerine göre bir ödeme aracı ortaya çıkarır. Vatandaşlar hiçbir şekilde zorlanmadan kolay bir şekilde ev ve araba sahibi olabilirler.

Birikimevim Avantajları

Vatandaşların birçoğu kiradan kurtulmak için birikimevim gibi firmalara başvuru da bulunarak ev sahibi olmak ister.
Bunun için birikimevimin de birçok avantajı bulunur;
Birikimevim de herhangi bir peşinat vermeden aylık ödeme yaparsınız.
Belli dönemler de ara ödeme yaparak aylık ödemelerinizi daha da azaltabilirsiniz.
Ödeme güçlüğü yaşadığınız zaman ödemelerini azaltmak da mümkün.
Bu nedenle birikimevim sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Kredisiz Ev Sahibi Olmak

Birikimevim sayesinde kredisiz ev sahibi olmak da oldukça kolaylaşır. İstediğiniz evi alma imkanı yaratarak sizlere bu konuda yardımcı olur. Herhangi bir peşinat ödemesi de yapılmadığı için birçok müşteri ev almayı tercih eder.

Birikimevim Ev Tercihi

Birikimevim firması üzerinden istediğiniz evi alma imkanınız bulunur. Genellikle her aile kendi bütçesine göre ev sahibi olmayı tercih eder. Kura ile her ay bir vatandaşa ev çıkar. Bu nedenle birikimevim ile ev almak size oldukça avantaj sağlar. Sadece istediğiniz ev belirlemek ve aylık ödemelerinizi de netleştirmek gerekir. Böylelikle çok uygun fiyatlara ev sahibi olmuş olursunuz.