Her binanın sağlam, kaliteli ve güvenilir bir konutsal sisteme sahip olması gereklidir. Konut  fiyatları ise birçok yerde dudak uçuklatan bir konumda. Konut satın almayı düşünen kişilerin ise konut satın alıp almamak konusunda aklında birçok soru bulunuyor.

Faizsiz Ev Seçeneği

Faizsiz ev seçeneği ile almak istediğiniz konutu seçerken öncelikle fiyatından emin olmanız gerekiyor. Her ne kadar görüntü sağlam gibi görünse de belirli kontrolleri, denemeleri yapmadan satın almayı düşündüğünüz konutun görüntüsüne aldanmamanız gerekir. Piyasada özellikle görüntüsüne önem verip sağlamlığın üstünde durmayan birçok  firma bulunuyor. Gerçekten ev sahibi olmak isteyen birçok insan uzaktan bakınca duruşu ve şekli ile çok iyi görünen konutlara ilgi gösteriyor. Bu görüntü, konut fiyatının artmasını sağlıyor ve sizlerin kredisiz ev alma hayalini söndürüyor. Sizler ise kaliteli görünen bu konutlara aldanarak değer etmeyen fiyatlar vermek durumunda kalıyorsunuz.

Kentsel Dönüşüm Konut Fiyatlarını Etkiler Mi?

Tabi ki kentsel dönüşüm ile birlikte semtinizin genel yapısı değişime uğradığı için konut fiyatlarında artış gerçekleşmesi mümkündür. Eskimiş depremde yıkılma tehdidi oluşturan binalar yıkılarak yerine sistematik bir yapı inşa ediliyor. Bu çalışmalar oturduğunuz semtin konut fiyatlarında artış olmasını sağlıyor.

Faizsiz Ev Alınabilir Mi?

Konut kredilerinin faiz oranından canı sıkılanların faizsiz ev alabileceklerini bilmeleri gerekiyor. Az da olsa  birikimi olan vatandaşlarımızın ev sahibi olma hayallerini ertelemek ya da bu hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmayacaklarını bilmeleri gerekiyor. Günümüzde faizsiz ev kelimesini duymak bile inanılması güç bir durum haline gelmiştir. Müşterilerimizin kendilerini zora alıştırmasına hiç gerek olmadığını bilmelerini istiyoruz.

Müşterilerimizin ev almak için yüklü miktarda kredi çekip tatil planlarını iptal etmesine, evlerine alacağı eşyaları eksiltmelerine hatta hayatlarındaki belirli lüksleri bile kısmalarına hiç gerek olmadığını da belirtmek istiyoruz. Müşterilerimizin, ev almak için yaşantıları, hayat standartları ile ev sahibi olmak arasında tercih yapmak zorunda kalıp, bir taraftan ödün vermek zorunda kalmalarını istemiyoruz.

Birikim Evim’de Faizsiz Ev Fırsatı

Ev alma hayalinizden vazgeçmemeniz için her şartlarda ev almanızın mümkün olduğunu anlamanız için cebinize, tarzınıza, zevkinize uygun evleri faizsiz almak için Birikim Evim sitesini ziyaret edebilirsiniz.