Ülkemizde kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen milyonlarca kişi bulunuyor. Kişilerin büyük bir çoğunluğu bu isteklerini yerine getirmek için bankalara başvuru yapmasına rağmen, bu işlemin çok fazla yaptırımı bulunması bu seçenekten vazgeçilmesine sebep oluyor. Bu gerçeği bilen ve konut kredisi kullanmadan konut sahibi olmak isteyenler için çok kaliteli bir sistem sunuluyor. Üstelik bu sistem yalnızca Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirler için değil tüm Türkiye için sunuluyor. Sistem Birikimevim firması tarafından kurallara ve kanunlara uygun olarak sunuluyor.

Kira Öder Gibi Ev Almak İçin Ne Yapılması Gerekiyor?

Kira öder gibi ev sahibi olmak için Birikimevim şirketine başvuru yapılması gerekiyor. Birikimevim’in internet üzerinde resmi web sitesi olduğu gibi, tüm şehirlerde de ofisleri bulunuyor. Bu seçenekler aracılığıyla firmaya ulaşılabiliyor. Firmanın sistemi katılımcıların ödedikleri aidatlar ile işliyor. Ev kredisi çekmeden konut almak isteyenler bu katılımcıların arasına katılıyor ve diledikleri fiyattan, diledikleri şehirden, diledikleri evi alabiliyor.
Kira Öder Gibi Ev Alımında Bankaya Başvuru Yapılıyor Mu?
Birikimevim’in sunduğu ev alma sisteminin bankayla hiçbir ilgisi bulunmuyor.
Birikimevim’in sisteminde;
Peşinatsız,
Banka kredisiz,
Ara ödemesiz,
Aylık eşit taksitler ödeyerek ev alma usulü uygulanıyor.
Herkes bu sisteme katılım yaparak kiradan kurtulabiliyor.

Kira Öder Gibi Ev Alma Sistemi Güvenilir Bir Sistem Mi?

Birikimevim’in sistemi sayesinde milyonlarca kişi ev sahibi olabiliyor. Sistem son derece güvenilir ve kanunlar skalasında uygulanıyor. Bu yöntem eski yıllarda ve şu an bile kadınlar arasında uygulanan altın günü sistemine çok benziyor. Her ay bir üyenin evi alınıyor ve üye evinin borcunu taksit taksit ödüyor.

Kira Öder Gibi Ev Almak Kolay Mı?

Kira öder gibi ev alma sistemi herkesin gelir durumuna uygun olan bir gruba katılması sayesinde son derece kolay ödemeli oluyor.
Sabit taksitli,
Erken teslimatlı,
Serbest taksitli seçenekleri bulunan firma herkesin evinin taksitini daha rahat ödemesi için seçenekler sunuyor.
Kira öder gibi ev almak isteyenler Birikimevim firmasının kalitesi sayesinde hayallerindeki eve en uygun konut kredisi araştırması yapmasına gerek kalmadan sahip olabiliyor.