Kira Öder Gibi Aylık Taksitlerle Ev Sahibi Olun
Tamamını peşin ödeyerek ev almak günümüz şartlarında çoğu kişi için oldukça zor. Bu nedenle kira ödermiş gibi ay ay taksitle ev alma sistemi çok daha mantıklı görünüyor. Bu sistemler aynı zamanda kişinin daha rahat ödeme yapmasını sağlıyor. Ülkemizde son birkaç yıldır güvenle uygulanan bu sistem Birikimevim tarafından son derece kurumsal olarak işliyor. Firma bu işlemi tamamen resmiyet boyutlarında yapıyor ve her yıl milyonlarca insanın ev sahibi olmasına vesile oluyor. Sistem çok kaliteli ve güvenilir şekilde yürütülüyor ve Türkiye’nin her yerinden ev alınabiliyor.

Kira Öder Gibi Ev Nasıl Alınıyor?

Ülkemizde yıllardır ev sahibi olmak
isteyenler banka kredisiyle ev sahibi oluyordu. Ancak Birikimevim’in sistemi sayesinde artık banka kredisi çekmek zorunda kalmadan da ev alınabiliyor. Sistemde ev almak isteyen kişilerin oluşturduğu birçok grup var. Bu kişiler her ay taksit taksit sisteme para yatırıyor ve grupta toplanan bir aylık para bir üyeyi ev sahibi yapıyor. Yani her ay bir üyenin evi alınmış oluyor. Uygulama tüm üyelerin evi alınana kadar devam ediyor.

Kira Öder Gibi Ev Almak Güvenilir Mi?

Kira öder gibi ev almak resmi ve kayıtlı olan işlemleri oluşturuyor. Ancak birikim evim şirketinin işlemleri bankaların işlemlerinden çok daha kolay ve hızlı işliyor. Sistemde kredi onaylandı ya da onaylanmadı gibi bir sıkıntı bulunmuyor.
Birikimevim’de;
Faiz ödemesi,
Peşinat ödemesi,
Ara ödeme gibi ücretler ödemeye gerek kalmadan ev alınabiliyor.
Alacağınız ev için nasıl bir ödeme planı oluşturacağınız ya da evi ne zaman teslim alacağınız tamamen kendi elinizde oluyor.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Kira öder gibi ev almak için Birikimevim firmasına başvuru yapabilirsiniz. Kredisiz ev alma ve kolayca ödeme yapmak için firmanın resmi web sitesine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Birikimevim’in showroom veya bürolarına da başvurarak bu özel sistemin tüm detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kolay ödeme koşulları ve peşinatsız olarak bir ev sahibi olabilmek için Birikimevim’in ekstra ve cazip imkanlı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.