Senetle ev sahibi olmak sizler için uzak bir ihtimal gibi gelebilir. Bugün en yoğun şekilde banka kredileri ile ev alımı yapılırken kimsenin sizlere senet ile ev satışı yapacağınız düşünmüyor olabilirsiniz. Bu durumda henüz Birikim Evim ile tanışmadınız demektir. İstanbul’da senetle ev almak sizlere Birikim Evim tarafından sunulan en güzel fırsatlardan birisidir.

Senetle Ev Alma Şartları

İstanbul’da hangi semtte isterseniz senetle ev sahibi olabilirsiniz. İsterseniz kiracı olarak oturduğunuz evi senetle satın alabilir ve kira ödemek yerine aylık taksit ödemesi yapar gibi sent ödemesi yapabilirsiniz. Böylece kendi evinizi kira öder gibi satın almış olursunuz. Ya da başka semtlerde beğendiğiniz tüm evleri, hangi değerde olursa olsun Birikim Evim aracılığı ile senetle satın alabilirsiniz.
Senetle İstanbul’da ev satın alabilmek için hem güveniliri bir yer ile çalışmalısınız hem dek olay ödeme planları için sizlere birçok fırsat sunan firmalardan destek almalısınız. Tüm bu özelliklerin tek bir çatı altında toplandığı Birikim Evim ile sizlere her zaman en güvenilir ve en kolay şekilde ev sahibi olma fırsatı sunulmaktadır.

Birikim Evim İle İstanbul’da Senetle Ev Almak

İstanbul’da yaşam oldukça zor. Hele bir de kiracı olarak yaşıyorsanız bu durum sizler için çok daha zordur. En kısa sürede kendi evinizin sahibi olabilmek ve kiracı olmaktan kurtulabilmek için Birikim Evim ile iletişime geçebilirsiniz. Size en yakın Birikim Evim şubesine gidebilir ya da Birikim Evim resmi web sayfası üzerinden asıl senetle ev sahibi olabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Birikim Evim olarak sizlere senetle ev satışı yapılırken bunun yanında farklı birçok destek daha sunulmaktadır. Bu desteklerden birisi de peşinatsız ev alımı yapabilecek olmanızdır. Eğer kendi evinizin sahibi olmak istiyorsanız ancak bunun için kenarınızda peşinat olarak ödeyebileceğiniz birikmiş bir para yoksa üzülmeyin. Birikim Evim sizlere hiç peşinat ödemeden ev alma imkanı sunuyor. Ya da elinizde ne kadar bir birikiminiz varsa ve ne kadar peşinat ödemesi yapmak istiyorsanız, bu rakamlarda bir peşinat ödemesi ile İstanbul’da senetle ev almak sizler için sağlanıyor.