Ev sahibi olmak hepimizin hayalidir. Ancak yükselen fiyatlar, yükselen döviz kurları nedeniyle bu hayali ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Birikim yaparak ilerlemek de çok zor oluyor. Ancak kira öder gibi aylık taksitler şeklinde ödeme yapmak daha mantıklı bir yol olarak göze çarpıyor. Birikiminize ve aylık gelirinize göre taksit belirleyecek, esnek ödeme seçenekleriyle sıkıntı çekmeyecek ve ek masraflar üretmeyecek bir sistem hayal ediyorsanız Birikimevim bu hayalleri gerçekleştirmeniz için ideal bir sistem yaratıyor.

Birikimevim Sistemleri

Birikimevim müşterilerini faizsiz, borçsuz ve sıkıntı çekmeden ev sahibi yapmanın hayali ile hareket eder. Bu hayal için de sürekli olarak yenilenen, yeni formüller üretilen, esnek ve modern bir sistem peşinde koşar. Bu nedenle ev almak isteyenlerin başvuracağı ilk yer Birikimevim olacaktır. Birikimevim tüm müşteri profilini düşünerek üç farklı sistem üzerinde çalışmalarını yürütür. Bu sistemler sabit sistem, erken teslimatlı sistem ve serbest sistem olmak üzere üç gruba ayrılır. Bu sistemlerin her biri farklı müşteriler için uygun olabilir.

Sabit Sistem

Bu yöntemde müşterinin evi alacağı tarih noter huzurunda sıralama usulüne göre belirlenir.
Bu sistemin basamakları şöyledir:
Öncelikle ev için belirli bir bütçeyi belirlemeniz istenir. Sizin düşündüğünüz büyüklük, gelir ve birikiminize göre bu tutar değişebilir.
Peşinat ödemek zorunda olmadığınız sistemde taksit tutarını kendiniz belirlersiniz.
Noter huzurunda belirlenen tarihe göre taksitle gönül rahatlığıyla ev sahibi olmak için sabit sistemi deneyebilirsiniz.
Bu sistem daha düzenli ve durağan bir sistemdir.

Erken Teslimatlı Sistem

Bu sistem ile hayalinizdeki eve daha kısa sürede ulaşırsınız. Bu yöntemle birlikte ödemeniz gereken toplam miktar değişmez. Sabit sistemden tek farkı her yıl ödemeniz gereken taksit tutarı belli bir miktar artırılır. Böylelikle de daha kısa zamanda ev sahibi olmuş olursunuz.

Serbest Sistem

Serbest sistem ara ödeme yapabileceğiniz ve ek aylık ödemeler belirleyebileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem ile ödemelerinizi durumunuza göre kendiniz yönetirsiniz.

Birikimevim Ödeme Seçenekleri

Çok farklı ödeme seçenekleri ile size en uygun tarz sistem içerisinde bulunur. Bunlar arasında taksitle ev alma ve senetle ev gibi farklı seçenekler dahildir. Bizimle iletişim kurduğunuzda en uygun yolu beraber belirleyebiliriz.