İnsanların en büyük hayallerinden biridir, başkalarını sokacak bir evleri olması. Ama maddi imkansızlıklar çoğu insanı ev almaktan hep uzaklaştırır.
Bu düşünceyi düşünmek bile onlara hayal gelir. Bir konut alayım diye tam istediğini bulur bu seferde yüksek faiz oranları can yakıcı bir şekilde karşısına dikiliverir. Bu faiz oranlarını görünce hayaller suya düşer, umutsuzluk her yanı kaplar. Peki, faiz olmadan bu iş olamaz mı ya da faizsiz ev kredisi veren yerler hiç mi yok?
Evet, bir yer var. Adı Birikimevim. Birikimevim ne mi yapıyor? Sizi sıfır faizle ev sahibi yapıyor. Peki, bunu nasıl yapıyor.
İşte detaylar;
Faizsiz,
Taksitle sizi ev sahibi yapıyor.
Artık taksitle ev alma, hiçte zor değil. Hem istediğiniz evi beğeniyorsunuz hem de taksit oranlarına siz karar veriyorsunuz.

Taksit Seçeneklerini Siz Belirliyorsunuz

Müşteri temsilcilerimizle temasa geçerek sizin için hazırlanan özel teklifleri görebiliyor ve taksit seçeneklerini bütçenize göre ayarlayabiliyorsunuz. Her şey sizin lehinize ve sizin kriterlerinize uygun bir şekilde oluyor.

Peşinat Ödemenize Gerek Yok

Üstelik peşinat ödemenize de gerek yok. Bu da sizin isteğiniz üzerine ister ödersiniz ister ödemezsiniz.

Sözleşme İmzalanır

Tüm bu kriterlere karar verdikten sonra karşılıklı olarak sözleşme imzalanıyor. Sözleşme imzalamanın amacı sizin haklarınızı koruma amaçlıdır. Bu aşamadan sonra noter huzurunda yapılan çekilişle evinizi ne zaman alacağınız belli olur. Bu tarihin belirlendiği gün geldiğinde size eviniz teslim edilir.

Ev Alma Sistemleri

Sabit sistem,
Erken teslimatlı sistem,
Serbest sistem.
Sabit sistemde ev alma tarihi belli olduğu zaman ev derhal müşteriye teslim edilir.
Erken teslimatlı sistem, bu sistemde de ev alma tarihi belli olunca ev size teslim edilir. Ancak bu sistemde taksit seçeneklerini şekillendirerek ödemelerinizi kısaltabilirsiniz.
Serbest sistem de ise taksit sayısını azaltabilir ya da çoğaltabilirsiniz. Ya da erken ödeme yapıp evin teslim tarihini daha öne alabilirsiniz.
Birikimevim, ev konut kredisi veren sabit kuruluşlardan değildir. Müşteriye kolaylık sağlayan ve her koşulda müşteriyi ev sahibi yapmak isteyen bir kuruluştur. Ev almanın zor olduğu şu günlerde Birikimevim sizi kolay yöntem ve sistemleri ile ev sahibi yapıyor.