Faizsiz ev aslında hepimizin hayalini kurduğu lakin bu olanağı kullanırken de aklında soru işaretleri yarattığı bir sistemdir. Öyle ki bankalar kredi verirken faizsiz ev alma mucitleri nasıl oluyor da bu imkanı sağlıyorlar? Aslında konunun özüne girersek oldukça basit bir sistemdir.

Faizsiz Ev Alma Mucidi Eminevim

Faizsiz ev alma mucidi eminevim bize sunduğu temel imkan başlangıçta elinde bulundurduğun parayı sisteme yatırıyorsun. Bu sisteme yatırılan paralar havuz mantığı taşıyor. Öyle ki en fazla para yatıran kişilere bir ay öncesinden ev bakmaları konusunda ricada bulunuyor. Peki diğer kişiler ilk parayı yatırdıktan sonra aylık ne kadar ödeme yapacaklar? Bunun için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İster aylık bin lira isterseniz de üç bin lira para yatırın. Yatırdığınız miktar yükselince Türkiye’de ortalama bir sıralamaya giriyorsunuz ve bir ay içerisinde alınacak bir ev buluyorsunuz. Bu evi aldığınızda yatırdığınız paranın üzerini eminevim tamamlıyor ve geri kalan parayı kaç ayda ödeme sözü verirseniz o kadar aya bölüyor. Peki tüm bu paraları yaparken faiz kullanılmamasını nasıl açıklanıyor? Ev alırken dosya işlemlerini yürütmek adına 10 bin lira civarında alıcıdan para alınıyor. Peki bu parayı bir nevi sistemin işleyişinin karşılığı olabilir mi? Aslında gerçekten de dosya parası da olsa sistemin işlemesi için herkesten alınan miktar hemen hemen eşittir.

Faizsiz Ev Almada Eminevim Güvenilir Mi?

Eminevim faizsiz ev almada kurduğu sistemi her sene kullanan kişi sayısı artmaktadır. 2005 yılında kurulan Eminevim yılların getirdiği zamana karşı aynı sistem ile işlemekte ve dilediğiniz zaman paranızı geri yatırmaktadır.

Faizsiz Ev Eminevim Ödemeleri

Faizsiz ev almada eminevim ödemeleri siz evi aldıktan sonra maddi durumunuzu oranla belirlenir. Aylık kazancınız yüksekse 12-24 ayda bu parayı ödeyebilirsiniz. Ödeme miktarını azaltmak ve süreyi çoğaltmak isterseniz yüksek ay seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Bu durum tamamen size bırakılmakta ve zorlanmayacağınız bir şekilde ödeme sistemi kurulmaktadır. Faizsiz ev alma istiyorsanız Türkiye’de en çok tercih edilen eminevim şubesini ziyaret de edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Faizsiz sistemin mucidi eminevim!