Ev ve araba almak için en uygun taksit dönemi başlıyor. Kiranızı ödemekte zorluk çekmiyor ama ödediğiniz kiralara da üzülüyorsanız, artık ev sahibi olmak zamanı geldi demektir. Günümüzde pek çok insan, yaşadığı yuvanın kendisine ait olmasını hak eder. Her ay ödeyeceğiniz ve boşa gittiğini bildiğiniz kiralar ise sizi zihnen yorabilir. Sadece kirada oturan insanlar için de değil, aynı zamanda aracı olmayan ve her gün işe toplu taşıma ile giden insanlar için de bu yorgunluk söz konusu. Öyleyse sadede gelelim ve faizsiz araba ile faizsiz ev nasıl alınır, buna değinelim.

Faizsiz Araba Satın Al

Son yıllarda adını sıklıkla duymaya başladığımız bir ödeme sistemi söz konusu. Aslında bu bir ödeme sisteminden çok, bir organizasyon. Gerçek anlamda insanları bir araya getiren ve ödeme gücü birbirine yakın olan insanlara aynı oranda taksitler ödeyerek gruplar oluşturan bu organizasyonlar, işin sonucunda sizlere faizsiz ev ve araba alma avantajı sağlıyorlar. Sizler kira öder gibi ev ya da banka taksiti öder gibi senetle araba satın alırken, sistem ise her ay binlerce kişiyi ev ve araba sahibi yapmanın gururunu yaşıyor.

Ev Sahibi Olmak İster misiniz?

Senelerce yaşadığınız kira yükünü daha fazla sırtlamanıza gerek yok. Sistem oldukça basit, gel, görüş, kendine uygun fiyat skalasını belirle, taksitlerini ödemeye başla, sabit bir dönemde evini satın al ya da her ay yapılacak çekilişler huzurunda kurada adın çıkarsa evine çok daha erken kavuş. Bu hizmet ile birlikte ev ve araba satın alabileceğin gibi sıfır faiz imkânından da yararlanabilirsin. Üstüne üstlük kefil, kredi puanı ve benzeri hiçbir şart da yok. Türkiye’nin her noktasından ev, arsa, tarla, ofis, işyeri, dükkân, araba, iş makinası ve hatta motosiklet almak dahi mümkün.

Ev Sahibi Olmak İçin Ara

Hayatta hiç kimse, bir insana istemediği bir şey yaptıramaz. Verdiğimiz bilgiler ışığında bu sistemlere dâhil olup olmamak, tamamen sizin kendi takdiriniz. Ancak, şunu belirtmekte fayda var ki, banka faizlerinin en cazip olduğu koşullarda dahi ortalama 60 aylık bir taşıt kredisinde %40, konut kredisinde ise %45-50 bandında fazla ödeme yaparsınız. Yani ev sahibi olmak için 100 bin TL’ye 145-150 bin, araç sahibi olmak için ise yine aynı oranlarda geri ödeme yaparsınız. Bu nedenle faizsiz araba ve ev satın aldıran modelleri yakından tanımak, her zaman avantajınıza olacaktır.