Kuşkusuz faizsiz ev kredisi almak dünyanın en güzel şeylerinden birisidir. Zaten her ay belli miktar kredi borcu ödersiniz. Bir de mevcut faizler gereksiz ek ücretlerin çıkmasına neden olur. Türkiye’de, birçok faizsiz ev kredisi sağlayan kaliteli firma mevcuttur.
Bu kaliteli firmalardan biri de Birikimevim’dir. Birikimevim’de sizleri birçok avantajlı seçenekler bekliyor. Üstelik, hangi meslek grubundan ve kim olursanız olun avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kimse sizin kim ve ne olduğunuzla ilgilenmez.
Sadece oturmak istediğiniz yerde evinizi seçersiniz ve taksiti belirlersiniz. İşte Birikimevim’in sistemi tam olarak bu mantığa oturtulmuştur. Bunun dışında, sizlerin bütçelerini zorlayacak herhangi ek bir ödeme yoktur. Sonradan karşınıza çıkacak ara ödemelerde ayrıca olmaz.

Birikimevim İle Faizsiz Ev Kredisi

Her şeyden önce taksitle ev alma olmazsa olmaz şeylerden biridir. Bu aşamada yabankalardan ya da özel kuruluşlardan kredi alabilirsiniz. Eğer bankaları seçerseniz, sadece yüksek faizler ödemezsiniz. Başka gereksiz ücretlerde ödersiniz. Oysaki Birikimevim’de bu şekilde bir durum yoktur.

Birikimevim ile faizsiz ev kredisi nasıl alırsınız;
İlk aşamada evinizin nerede olacağını belirlemelisiniz.
Daha sonra ise ne kadar miktarda finans desteği alacağınızı seçmelisiniz.
Sonrasında ise peşinat ve peşinatsız seçeneklerinden birisini seçmelisiniz.
Taksit miktarını belirleyin bu miktarı tamamen siz belirliyorsunuz.
Daha sonra ise halkımızın tam manasıyla korumak için sözleşme imzalamanız gerekiyor.
Bu olduktan sonra noter huzurunda bir sıra belirleme olacaktır. Böylece evinizi teslim alacağınız tarih kesinlik kazanacaktır.
Evi alma tarihiniz belirlendiği andan itibaren evinize oturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken düzenli olarak taksitleri ödemektir.
Tüm aşamalar, bireylerin minimum düzeyde zorlanacağı düzeyde oluşturulmuştur. Daha önce de belirtildiği gibi sizleri hiçbir aşamada ek masraf beklemiyor.

Birikimevim İle Taksitleri Siz Belirleyin

Ev konut kredisi birçok vatandaş için çok önemli bir durumdur. Doğru krediyi bulmak, bazen uzun zaman alabiliyor. Bu durumlarda en güvenilir ve kazançlı bir kredinin alınması gerekir. Birikimevim’in en büyük artısı güvenilir ve anlayış tabanlı bir sistem olmasıdır.
Buna göre, burada konut kredi taksiti miktarına siz veriyorsunuz. Üstelik ne tür geliriniz ve kim olursanız olun bu böyledir. Sadece ödeyebileceğiniz aylık tutarı seçin. Evinizi seçin ve oturun. İşte hepsi bu kadardır.

Oturacağınız Eve Siz Karar Verin

Birikimevim hatırlarsanız sizlere birçok avantaj sunuyordu. İşte bu avantajlardan birisi de, oturacağınız eve siz karar vermenizdir. Bankalar bu fikre çok da sıcak bakmayacaktır. Oysaki Birikimevim’de bu gayet normaldir.

Ek Masraflar Yok

Ev alma aşamasından oturma aşamasına kadar, sizleri ek masraflar beklemiyor. Bu daha önce de belirtilmiştir. Buna ara ödeme, kredi masrafı ve faiz gibi gereksiz ödemeler sizleri beklemiyor. Sadece belirlediğiniz taksitinizi ödüyorsunuz.