Ülkemizde çoğu aile kirada oturuyor ve kira ücretlerinin de çok yüksek olduğu biliniyor. Özellikle dar gelirli aileler kiralık ev bulmada bile zorluk çekiyor. Bu bakımdan kendi gelir durumlarına uygun olan ödeme yöntemleriyle ev almaları çok daha mantıklı bir tercih oluşturuyor. Banka konut kredisi prosedürleri ise dar gelirliye kredi imkanı tanımıyor.
Ev kredisi şartları ve uğraştırıcı işlemleri dar gelirliyi daha da umutsuzluğa sürüklüyor. Ülkemizde son yıllarda uygulanan bir sistemde ise konut kredi hesapla veya farklı araştırmalara gerek bırakmadan kişilerin ev sahibi olması sağlanıyor. Bu sistem Birikimevim tarafından tüm Türkiye’de uygulanıyor ve milyonlarca kişiye hitap ediyor.

Peşinatsız Taksitle Ev

Birikimevim sisteminde dar gelirli ve tüm gelir grubundan kişiler ev kredisi peşinat gibi seçeneklerle ev sahibi olabiliyor.
Sistemde;
Konut kredisi çekmeden,
Peşinat ödenmeden,
Taksit taksit,
Ara ödeme olmadan,
Faizsiz ev sahibi olunabiliyor.

Dar gelirli kişiler bu sistem sayesinde kendi gelir durumlarına uygun bir şekilde taksit ödüyor ve diledikleri eve sahip olabiliyor. Ayrıca sistemde kendileri gibi dar gelirli olan milyonlarca kişi bulunuyor.

Banka Kredisiz Ev

Kira ödemek yerine kendi evimin taksitini ödeyim diyenlere peşinatsız ev imkanı sunan Birikimevim’in, Türkiye genelinde şubeleri bulunuyor. Bireysel krediler araştırması yapmak istemeyen herkes Birikimevim’in şubelerine başvuru yapabildiği gibi, internet üzerinden de firmaya ulaşabiliyor. Birikimevim’in her keseye uygun sistemleri var ve bu sistemler hakkında sitesinde bilgiler veriyor. Kolay ödemeli ve taksit taksit ev almak isteyenler bu sistemlere üye olarak ev ve hatta araba sahibi olabiliyor.

Kolay Ödeme Yaparak Ev Sahibi Olun

Türkiye’nin istediğiniz il veya ilçesinden ev satın almak için Birikimevim’den destek alabilirsiniz. Küçük küçük taksit ödeyebilir ve bir ev sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz önden bir miktar peşinat ödeyerek daha rahat taksit miktarlarına sahip olabilirsiniz. Kira ödeyerek paranızı her ay çöpe atmak yerine kendi eviniz için yatırım yapabilirsiniz. Birikimevim’e ulaşarak size özel avantajlı taksit seçeneklerinden yararlanabilir, bir ev almak için ilk adımı gönül rahatlığıyla atabilirsiniz. Birikimevim’in kurumsallığından yararlanarak ev sahibi olabilirsiniz.