İstanbul’da artan kira ücretleri kiracıların sıkıntı yaşamasına sebep oluyor. Kiracıların aylık olarak ödemek zorunda oldukları bu ücret yalnızca kalacak yer ihtiyaçlarını karşılarken gelecekleri için hiçbir fayda sağlamıyor. Bu durum kiracıların ev alma düşüncesine yönelmelerine sebep oluyor.

Bu düşünce oldukça mantıklı bir düşünce olmasına rağmen banka kredilerinin de peşinat gerektiriyor olması kiracıya ev düşüncesinde olumsuzluğa yol açıyor. Kiracıların, yalnızca ev kirası değil diğer ihtiyaçlarını da karşılamak zorunda olduklarından dolayı daha farklı ve pozitif bir ödeme yöntemi bulunması gerekiyor.

Bu yöntemi ise Birikimevim firması sağlıyor. Birikimevim, faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen herkesi ev sahibi yapıyor. Son derece güven verici olan bu sistemde gelir düzeyi doğrultusunda ev alınabiliyor.

İstanbul’da Taksitle Ev

İstanbul’da kira öder gibi taksitle ev almak istiyorsanız Birikimevim farklı ve özel seçenekler sunuyor. Birikimevim’de yalnızca İstanbul’dan değil Türkiye’nin her yerinden ev alma imkanı bulunuyor.
Sabit taksit ödemeli sistem,
Değişken taksit ödemeli sistem,
Erken teslim avantajlı sistem
gibi seçenekler sunan firma, her işlemini kanun ve prosedürlere uygun olarak gerçekleştiriyor. taksitle ev alma isteği taşıyan herkes bu sistemlerden yararlanabiliyor.

İstanbul’da Faizsiz Ev

Faizsiz ve taksitle ev almak için Birikimevim cazip taksitli seçenekler sunuyor. Ev kirası ödemekten bıktınız ve aynı zamanda gelecek için bir teminatım olsun diyorsanız Birikimevim’in içeriğini inceleyebilirsiniz.
Her sistemi birbirinden avantajlı olan sistemler için Birikimevim’in şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Firmanın internet sitesinde faizsiz ev almak konusunun tüm detayları açıklanıyor.
Birikimevim’in sistemleri hakkında tüm ve net bilgileri firmanın resmi web sitesinden de alabilirsiniz. Birbirinden cazip ve avantajlı şartlarla ev sahibi olabilmek için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’da Peşinatsız Ev

Peşinatsız ev alma fikrine sıcak bakıyor ve aylık eşit taksitler halinde ödeyerek İstanbul’da ev almak istiyorsanız Birikimevim’in çalışmalarını değerlendirebilirsiniz. Kendi ödeme gücünüze göre ev satın almak, kriterlerinizi kendiniz belirlemek ve zorlanmadan evinizin taksitlerini ödeyebilmek için Birikimevim’i tercih edebilirsiniz. Kira yerine artık kendi evinizin borcunu ödemek istiyorsanız Birikimevim’in sistemlerinden yararlanabilir, ev sahibi olabilirsiniz.