Ankara’da yaşıyorsanız ve buradan sizi yormayacak bir şekilde, en kolay imkanlarla ev sahibi olmak istiyorsanız Ankara Birikim Evim şubeleri ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunulan birçok fırsattan faydalanabilir ve kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Ankara’da senetle ev alma imkanı var mı diye merak edenler için Birikim Evim şubeleri ve Birikim Evim resmi web sayfasında gerekli ve yeterli bilgilendirme yapılmaktadır. Ankara’da Birikim Evim aracılığı ile istemiş olduğunuz evi senetle alma imkanınız bulunmaktadır.
Birikim Evim sizleri bankaların dayamış olduğu zorlu sistemden çok daha kolay ve daha esnek şartlarda ev sahibi yapmaktadır. Banka kredisi kullanmadan, kredisiz ev alma yöntemlerinden en güvenilir yöntem olan Birikim Evim aracılığı ile istediğiniz değerde bir eve sahip olabilirsiniz.

Birikim Evim Aracılığı İle Ankara’da Senetle Ev Alma İmkanı

Akara’da senetle ev alma fikri sizlere de cazip geliyorsa bu yöntem için Birikim Evim ile bir işbirliği yapabilirsiniz. Ankara’nın istediğiniz semtinde istediğiniz evi seçebilirsiniz. İsterseniz halen içinde kiracı olarak oturduğunuz evi senet ile satın alabilirsiniz. İsterseniz de başka semtlerde satışa sunulan her ev için senetli alım fırsatından faydalanabilirsiniz.
Senetli ev alma sürecinde sizin ödeme gününüze ve bütçenize dayalı olarak bir ödeme planı hazırlanmaktadır ve bu ödeme planına uygun olarak bir senetlendirme yapılmaktadır. Taksitlerle, istediğiniz rahatlıkta ve kolaylıkta ödeyebileceğiniz şekilde bir planlama sonucu sentlerinizi ödeyerek kendi evinizin sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Almak

Birikim Evim olarak Ankara’da senetle ev alabilme imkanının yanında sizlere çok iyi bir fırsat daha sunulmaktadır. Almak istediğiniz evin değeri ne olursa olsun, eğer birikmiş bir paranız yoksa veya peşinat ödemesi yapmak istemiyorsanız, hiç peşinat ödemeden de ev sahibi olabilirsiniz. Evin değeri üzerinden hiç peşinat ödemeden, direk olarak taksitlendirme yoluna gidebilirsiniz. Böylece bankaların sizlere dayatmış olduğu minimum % 30 peşinat ödemesi gibi zorunluluklara maruz kalmadan kendi imkanlarınıza ve planlarınıza en uygun şekilde istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Ankara’da senetle ev alma imkanı sunan Birikim Evim şubelerini hemen ziyaret edebilirsiniz.