Hayat şartlarında kira, ihtiyaçlar, eğitim ve faturalar derken elde kalan para malım. Bu nedenle tüketicilerin çok fazla bir parası kalmayabiliyor. Bu durumda yapılması gereken tek çözüm biriken tutara göz atmak. Birçok ailede kötü gün parası olarak kenarda tutulan 5 bin Türk lirası vardır. O kadar parayla ne yapılır demeyin. Ev alınır, evet yanlış duymadınız ev alınır.

5 Bin Peşinat Biriktirmek İçin

Henüz peşinatınız yoksa o halde biriktirmeye başlayın. Hedef koyun ve birkaç ay dişinizi sıkın. Bu doğrultuda biriktirdiğiniz 5 bin Türk lirasıyla hemen Birikim Evim ofisini ziyaret edin. Her noktada şubesi olan firma her geçen gün büyüyor. Yapmanız gereken dilediğiniz bir ev projesine dahil olmak. Ödeme tutarınızı tamamen siz belirliyorsunuz. Aylık minimumda 750 Türk lirası bankada dahi ödeme tutarları arasında bile değildir. Konut kredisinde tahsis ücreti ve diğer bedellere dahi yetmeyebilir. Ancak Birikim firması ile anlaşmanızda yeterli olacaktır.

Hangi Sistemde Ev Alınabilir?

Sistem alternatiflerine göre talep ettiğiniz ev tutarına uygun olarak ödeme planı belirleniyor. Dilediğiniz en uygun sistemi belirliyor ve projeye dahil oluyorsunuz.
Sistemler;
Peşinatlı, kredisiz ev alma sistemi
Peşinatsız ev alma sistemi
Sabit ödemeler belirleyerek ev alma yöntemleri
Erken ev teslimi sırasına göre ev alma sistemi

Serbest ödeme ile ev alma sistemi

Sıra tespitinde 6 ayda bir olarak adınızın çıkmasını bekliyorsunuz. En fazla 28 ayda kuradan adınız çıkıyor. Bunun dışında toplu teslimlerden yararlanabiliyorsunuz.

Kiradan Bile Ucuz

Kiraların günümüz şartlarından ne kadar yüksek olduğunu biliyorsunuzdur. Peki, 1.000 Türk lirası minimumda kiralık bir evde oturuyorsanız 750 Türk lirasına ev almaya ne dersiniz? Evet, kiradan karınız olacağı gibi sizi zorlamayacak tutarlarda ödeme yapıyorsunuz.

Ödemeler Sabit Mi?

1 yıl sonra ödemelerin artsa da rahatlıkla ödüyorsunuz. Belki de sıra tespitinde adınız çıkacak ve evinizdeyken ödemelere devam edeceksiniz. Ödediğiniz her tutar sizin paranız ve bu nedenle sizi ev alma konusunda rahatsız edecek hiçbir durum söz konusu değil.